Dzień Dziecka na sportowo

W pierwszy dzień czerwca, dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w „Dniu Dziecka na sportowo” zorganizowanym na boisku sportowym „Orlik” w Iwoniczu-Zdroju. Impreza miała na celu promowanie zdrowego oraz aktywnego stylu życia. Zawody sportowe otworzył Pan Witold Kocaj- Burmistrz Gminy Iwonicz-Zdrój.

Dzieci rozpoczęły spotkanie zabawami integracyjnymi przy muzyce oraz rozgrzewki prowadzonej przez Panią Kamilę Cichoń-animatorkę sportu.  Następnie dzieci brały udział w różnych konkurencjach sportowych takich jak wyścigi w workach, tor przeszkód, slalom, skoki z piłką, rzut do celu oraz trening rzutów karnych. Dzieci za wykonywane aktywności otrzymywały pieczątki, które chętnie kolekcjonowały. Po zakończeniu rywalizacji, każdy przedszkolak otrzymał zestaw upominków ufundowany przez Burmistrza Gminy Iwonicz-Zdrój.

Była to dla dzieci świetna zabawa, jak i możliwość zaprezentowania swoich umiejętności sportowych. Dziękujemy za wspaniałą zabawę.