Festyn Rodzinny

31 maja na palcu zabaw Przedszkola Gminnego w Iwoniczu-Zdroju odbył się Festyn Rodzinny „Mama, Tata i ja”. Gości powitała Pani Krystyna Włodarczyk Dyrektor Przedszkola a otwarcia festynu dokonał Pan Witold Kocaj- Burmistrz Gminy Iwonicz-Zdrój.  Na uroczystość przybył także zastępca Burmistrza Pan Jacek Rygiel.

Imprezę rozpoczął występ dzieci, które zaprezentowały wiersze, piosenki i tańce. Wzruszonym po występie rodzicom, dzieci ofiarowały  laurki z okazji „Dnia Matki” oraz „Dnia Ojca”. Rada Rodziców dla najmłodszych przygotowała szereg atrakcji: zabawy integracyjne, puszczanie baniek mydlanych, konstruowanie z balonów czy przeciąganie liny i wiele innych zabaw i konkurencji. Duże zainteresowanie i emocje wywołała również loteria fantowa, gdzie każdy los wzbudzał ciekawość dzieci. Dzięki wsparciu finansowemu Burmistrza naszej gminy dzieci mogły bezpiecznie korzystać z atrakcyjnych zabaw na dmuchanych zjeżdżalniach.

Dodatkową atrakcją była prezentacja sprzętu pożarowego przygotowana przez strażaków z OSP Iwonicz-Zdrój.

Na zebranych gości czekał „Słodki Kącik” zachęcający bogatą ofertą najróżniejszych ciast, ciasteczek pieczonych przez nasze niezastąpione mamy oraz kawa i herbata.

Dzięki sprzyjającym warunkom atmosferycznym oraz wielu atrakcjom, na twarzach dzieci nieustannie gościł uśmiech. Była to doskonała okazja na integrację całej społeczności przedszkolnej poprzez wspólne aktywne spędzenie czasu. Dziękujemy wszystkim sponsorom i darczyńcom za okazane serce.