Uroczyste zakończenie roku w przedszkolu.

Chociaż słońce jasno świeci,
Trochę smutne są dziś dzieci.
Bo koniec roku, przedszkola mija czas,
Teraz wakacje czekają nas.

22 czerwca 2018r. odbyła się w Przedszkolu  w Iwoniczu-Zdroju uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania starszaków.Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć,  szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.

Pani dyrektor  Krystyna Włodarczyk powitała zebranych rodziców. Podziękowała za cały rok współpracy  i wręczyła podziękowania tym rodzicom, którzy w sposób szczególny angażowali się w życie przedszkola w tym roku szkolnym.

Następnie rozpoczął się występ starszaków. Były wiersze i piosenki, a na zakończenie najważniejszy punkt uroczystości  taniec ”Polonez”. Starszaki uroczyście przeszli w parach, czwórkach i w kółeczku krokiem polskiego tańca narodowego.

Po występach wszystkie dzieci otrzymały nagrody książkowe oraz dyplomy.

Życzymy wszystkim absolwentom przedszkola  wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.