Wizyta Mikołaja

Piątek – 4 grudnia… Jeden z najbardziej wyczekiwanych przez dzieci dni w roku. W naszym przedszkolu już od samego rana grupa Maluszków, Średniaków i Starszaków z niecierpliwością nasłuchiwały dzwonka Świętego Mikołaja. Oczekiwany wyjątkowy gość zjawił się po obiedzie.

Wszystkie dzieci bardzo mocno przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność lub obawę – jednak trwało to tylko chwilę, gdyż Mikołaj dla każdego miał dużo ciepłych i miłych słów.  Dodatkowo, przedszkolaki z każdej  grupy wiekowej przygotowały dla gościa specjalną piosenkę a starszaki  z tej okazji wręczyły Mikołajowi samodzielnie wykonane laurki. W zamian Święty Mikołaj obdarował przedszkolaki prezentami i pozował do wspólnych zdjęć.