Wycieczka do Kunowej

W piątek 26.05.2023 r. dzieci z Przedszkola w Iwoniczu-Zdroju odbyły wspaniałą i pełną przygód wycieczkę do „Wioski Indiańskiej” w Kunowej. Wyjazd udał nam się znakomicie.  Wszystkim uczestnikom wycieczki dopisywały bardzo dobre humory. Na miejscu czekało na nas wiele atrakcji: oglądanie oryginalnych namiotów Indian z regionu Wielkich Równin – Tipi, nauka tańców indiańskich, wyścigi w workach, malowanie twarzy, krótka opowieść indiańska, wyrabianie opasek na głowę. Dzieci zobaczyły zwierzęta w MINI ZOO.  Po licznych zabawach na dzieci czekały pieczone kiełbaski z ogniska oraz ciepła herbata. Po posiłku przedszkolaki mogły zjeżdżać na dmuchanej zjeżdżalni i pojeździć na koniku. Dzieci wspaniale spędziły czas i doskonale się bawiły. Chociaż zmęczone jednogłośnie stwierdziły, że bardzo chętnie wrócą do Kunowej w przyszłym roku szkolnym.