Wycieczka „Szlakiem historii”

Przedszkole Gminne im. Jana Pawła II zrealizowało kolejne zadanie-,,Szlakiem Historii’ w ramach międzynarodowego projektu „ Piękna nasza Polska cała”.

Dzieci z grupy starszaków i średniaków zwiedzały Iwonicz-Zdrój. Na wycieczkę po Iwoniczu-Zdroju zabrała nas pani Magdalena Oziomek – pilot i przewodnik wycieczek krajowych i zagranicznych oraz właścicielka Biura Turystycznego Omnibus. Dzieci otrzymały od pani Magdaleny Oziomek bardzo ładne publikacje: „ Bieszczadzkie zbójowanie” oraz  broszury” Niebiesko-Żółta ścieżka spacerowa Iwonicz-Zdrój-Bałucianka”. Natomiast kąciki książek dla dzieci wzbogaciły się o ciekawą pozycję: „ Podkarpackie dla dzieci”. Pani Magdalenie Oziomek bardzo serdecznie dziękujemy za interesujące książeczki, mile spędzony czas i ciekawe opowieści o naszej miejscowości.