Zabawa karnawałowa i Dzień Babci i Dziadka

W dniu 14 stycznia w sali „Krakowiak” odbyły się uroczyste występy z okazji Dnia Babci i Dziadka wraz z zabawą karnawałową.

Przedszkolaki z wszystkich grup zaprezentowały występy dla Babć i Dziadków. Były tańce, piosenki i wierszyki- maluszki zaprezentowały „Taniec śnieżynek i bałwanków”, średniaki taniec „Dobre duszki” a starszaki „Taniec z lampionami”. Dzieci wręczyły laurki dla swoich ukochanych Babć i Dziadków. Następnie odbyła się druga część uroczystości wspólne tańce i zabawy prowadzone przez animatorów: konkursy, zabawy taneczne, zawijanie mumii, duże bańki mydlane, zabawa ze sztucznym śniegiem. Podczas zabawy można było skorzystać ze słodkiego kącika, zakupić losy w loterii fantowej oraz wziąć udział w licytacji atrakcyjnych voucherów i przedmiotów.

Wszystkim Rodzicom, Radzie Rodziców oraz Sponsorom bardzo dziękujemy za pomoc i współpracę!