ZABAWA KARNAWAŁOWA

Ach co to był za bal.Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. A może przede wszystkim dla naszych milusińskich. Dla dzieci bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Przedszkolaki z Iwonicza-Zdroju dzięki uprzejmości właściciela bawiły się 27.01.2018 r w restauracji „Glorietta.”

Dzieci przebrane w przepiękne stroje z bajek powitały gorąco iluzjonistę z Krakowa, który wspaniale bawił zebranych pokazami magii a także entuzjastycznie prowadził zabawę karnawałową. Były tańce, konkursy, zabawy z rodzicami, na przemian z pokazami czarodziejskich sztuczek. Rada Rodziców przygotowała również dla dzieci loterię fantową. Kochane mamusie upiekły ciasta. Bal dla przedszkolaków został dofinansowany przez Burmistrza Gminy Iwonicz-Zdrój – pana Witolda Kocaja. Dziękujemy wszystkim sponsorom za wielkie serce!