Zakończenie roku szkolnego

W czwartek 24.06.2022 w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego, które miało miejsce na przedszkolnym placu zabaw w obecności rodziców.

Przedszkolaki  zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce,  a na zakończenie starszaki zatańczyły poloneza. Był to wyjątkowy dzień dla dzieci kończących przedszkole, które z rąk Pani dyrektor Krystyny Włodarczyk, otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola, nagrody książkowe oraz upominki przygotowane przez rodziców. Pani Dyrektor wręczyła także podziękowania tym rodzicom, którzy w sposób szczególny angażowali się w życie przedszkola w tym roku szkolnym. Pani Monika Krauz, w imieniu Rady Rodziców, podziękowała wszystkim za współpracę oraz wspólnie spędzony rok.

Absolwentom naszego przedszkola życzymy wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.