Zbiórka dla zwierząt z przytuliska.

W naszym przedszkolu została zorganizowana zbiórka karmy dla zwierząt znajdujących się w krośnieńskim przytulisku.

Dary (suchą karmę, puszki oraz zabawki) odebrali przedstawiciele Krośnieńskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom z Krosna. Cieszymy się, że tak wielu przedszkolaków wzięło udział w naszej akcji, i że los bezdomnych zwierząt nie jest dzieciom i ich rodzicom obojętny. Akcja miała na celu budzenie postaw opiekuńczych wobec zwierząt. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom zarówno dzieciom, rodzicom, jak i pracownikom naszego przedszkola za zaangażowanie w akcję.

Bardzo serdecznie chcielibyśmy podziękować dzieciakom z Gminnego Przedszkola im. Jana Pawła II w Iwoniczu Zdroju ,za przekazanie nam zebranej przez dzieci karmy i smakołyków. Dziękujemy!

Opublikowany przez Krośnieńskie Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt na 8 marca 2017