Strona główna

21Cze2021

      W związku z niską frekwencją dzieci oraz niesprzyjającą pogodą, Dyrektor przedszkola oraz Rada Rodziców podjęła decyzję,  o odwołaniu Festynu Rodzinnego planowanego na czwartek 24 czerwca. Dziękujemy Rodzicom, którzy aktywnie włączyli się  w przygotowania do festyn.

[…]

18Cze2021

Korzystając ze słonecznej pogody i ostatnich dni w przedszkolu dzieci z grupy starszaków wybrały się na spacer po naszym miasteczku. Przedszkolaki spędziły aktywnie czas bawiąc się na zdrojowym placu zabaw […]

10Cze2021

09.06.2021 dzieci z grup starszaków i średniaków wybrały się na wycieczkę edukacyjną do „Wioski indiańskiej i mini ZOO” w Kunowej. Chociaż pogoda początkowo nam nie dopisała, na miejscu przywitało nas piękne słoneczko. […]

2Cze2021

Miło nam poinformować, że Emilia Bajorek z grupy Starszaków została nagrodzona w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt.: Przyroda w oczach dziecka. Bardzo się cieszymy i gratulujemy sukcesu!

25Maj2021

Przedszkolaki pamiętają o swoich kochanych MAMUSIACH.  Z okazji ich święta przygotowały programy artystyczne aby śpiewem, wierszem i tańcem uprzyjemnić ten dzień i uroczyście zapewnić  o ogromnym uczuciu  oraz wdzięczności za miłość.

MALUSZKI

 

ŚREDNIAKI

STARSZAKI

 

Load More