Patroni i sponsorzy

NOWE WORECZKI

Bardzo dziękujemy pani Katarzynie Mitas za uszycie ślicznych woreczków do szatni dla wszystkich dzieci.

Sponsorzy zabawy karnawałowej:

p. Marzena Pernal, p.Patrycja Padło, p.Urszula Ruszała, p.Iwona Zarzycka, p.Marta Zajdel, p.Ewelina Kuczała, p.Łukasz Kubicki, p.Jacek Rygiel, p. Justyna Kandefer, p.Renata Wojciechowska, p.Magdalena Duraj, p.Maria Nycz-Błaż, p. Agata Boczar, p.Anna Pawłowska, p.Alicja Pelczar, p.Erwina Wilusz, p.Iwona Barud, p.Ewa Graboś, p. Kinga Grzegorczyk, p.Ewelina Wojtowicz, p.Monika Krauz, p.Agnieszka Mikosz, p.Magdalena Niemczyk, p. Joanna Bajorek, p. Anita Garbowska, p. Magdalena Czapor, p.Ewa Bączek, p.Patrycja Rygiel, p.Renata Turek, p.Barbara Mitas, p. Sylwester Sokół.

Firmy:

• Burmistrz Gminy Iwonicz-Zdrój
  • Restauracja „Glorietta”
  • „MAYLILY”
  • Sklep „Zielony koszyk”
  • Uzdrowisko Iwonicz
  • Huta szkła „Sabina” w Rymanowie
  • Ośrodek „Elita” w Iwoniczu-Zdroju
  • Sanatorium „Krus”
  • Sanatorium „Sanvit”
  • Sanatorium „Górnik”
  • Księgarnia”Nova” w Iwoniczu-Zdroju
  • Hurtownia  „Egzotyka” w Krośnie
  • Hurtownia „Inex”

Szczególne podziękowania dla Rady Rodziców za pomoc w organizacji imprezy.

Dochód z zabawy karnawałowej  2346 zł (dwa tysiące trzysta czterdzieści sześć złotych)

…………………………………………………………………………………………….

Dziękujemy Rodzicom za sponsorowanie spotkania z Pszczelarzem:

z grupy II średniaków:

P. Patrycja Padło ,p. Urszula Ruszała, p. Kinga Grzegorczyk, P. Wioletta Miśko, p.Ewelina Wojtowicz

z grupy II – Starszaków:

p. Marta Zajdel, p. Ewelina Kuczała p. Katarzyna i Andrzej Mitas

Człowiek jest wielki, nie przez to, co ma,

lecz przez to kim jest, nie przez to co posiada,

lecz przez to czym się dzieli z innymi!

Często w bieżącej pracy lub przy organizacji imprez i uroczystości w naszym przedszkolu, zwracamy się do rodziców, mieszkańców Iwonicza –Zdroju, instytucji i podmiotów gospodarczych z prośbą o pomoc i wsparcie, Zawsze spotykamy się z życzliwością i pozytywną reakcją. Wiele osób poświęca swój czas i środki aby nieść radość naszym wychowankom.

Tym wpisem pragniemy Państwu szczególnie podziękować za wspieranie naszych działań.

Dziękujemy również Tym, którzy pozostają anonimowi, niech uśmiech dziecka i nasza wdzięczność będą dla Państwa nagrodą.

Nasi sponsorzy:

Urząd Gminy w Iwoniczu-Zdroju

Firma Maylily –Państwa Katarzyny i Andrzeja Mitasów

Firma Ireneusz Padło

Apteka Zdrowie –Pani Beata Barska

”Zieleniak „ w Iwoniczu-Zdroju- Pan Maciej Kędzierski

Księgarnia „NOVA” w Iwoniczu-Zdroju

Market „Zielony koszyk” w Iwoniczu

Ewa Murdzek, p. Małgorzata Sławniak, p. Kinga Półchłopek, p. Paulina Adamczak, p. Anita Such, p. Jolanta Chavdarov, p. Agnieszka Rygiel, p. Karina Jakieła, p.Iwona Barud, p. Ewelina Wojtowicz, p. Ewelina Sochacka-Kuczała, p. Kamila Kubiak, p. Grzegorz Pacocha, p. Joanna p Korzeniowska, p. KingaGrzegorczyk p.Renata Wojciechowska p. Urszula Ruszała, p. Justyna Kandefer, p. Wioletta Miśko, p. Sabina Cyran, p. Katarzyna Zając, p. Magdalena Czapor.

Za upieczenie ciast dziękujemy: p. Kindze Półchłopek, p. Katarzynie Zając, p. Alicji Pelczar, p. Jolancie Chavdarov, p. Kindze Grzegorczyk, p. Urszuli Ruszała, p. Magdalenie Czech, p. Małgorzacie Sokół, p. Bożenie Hordij, p. Beacie Kandefer, p. Annie Kasperkowicz, p. Anicie Such, p. Monice Bardowskiej, p. Ewie Bączek, p. Agacie Boczar, p. Annie Pawłowskiej, p. Marzenie Pernal.