Piknik Rodzinny” Mama, Tata i Ja”

W dniu 6 czerwca nasze przedszkole zorganizowało  Piknik Rodzinny „Mama , Tata i Ja”. Piknik był okazją do wzmacniania więzi podczas wspólnego spędzania czasu z najbliższymi, integrowania się rodziców ze społecznością przedszkolną. Wydarzenie rozpoczęto od powitania przybyłych gości przez dyrektora Przedszkola Gminnego w Iwoniczu Zdroju -Panią Krystynę Włodarczyk. Centralnym wydarzeniem Pikniku Rodzinnego były występy artystyczne przedszkolaków. Dzieci zaprezentowały wiersze, piosenki i tańce a wzruszonym, po występie rodzicom,  podarowały małe upominki. Na festynie był również obecny  burmistrz Gminy Iwonicz – Zdrój Pan Grzegorz Nieradka , który podziękował za przygotowany program artystyczny , wysiłek i talent najmłodszych artystów zaznaczając przy tym jak ważna jest rodzina. Piknik opatrzony był ważnym punktem edukacyjno – informacyjnym w związku z promowaniem profilaktyki zdrowia psychicznego dzieci oraz ich rodzin pt. „Szczęśliwa rodzina – stop uzależnieniom” Rada Rodziców dla najmłodszych przygotowała szereg atrakcji, były: dmuchane zjeżdżalnie,  loteria fantowa, kącik słodkości, grillowane kiełbaski, malowanie twarzy, brokatowe tatuaże, zabawy integracyjne, konkurencje sportowe.  Dziękujemy wszystkim sponsorom i darczyńcom za okazane serce oraz wszystkim tym którzy pomogli nam przy organizacji festynu.