Dzień przedszkolaka

Z okazji Dnia Przedszkolaka, życzymy Wam drogie Dzieci,

aby uśmiech zawsze gościł na waszych twarzach,

każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą

wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.

Niech Wasze marzenia się spełniają !!!

Dzień Przedszkolaka, obchodzony 20 września, to wyjątkowe święto, które pozwala na kreatywne celebrowanie radości i energii, jaką wnoszą przedszkolaki do codziennego życia. Święto przedszkolaków to doskonała okazja do zabaw i aktywności, które sprawią radość najmłodszym, jednocześnie rozwijając ich umiejętności. Nasze przedszkolaki świętowały uczestnicząc w ulubionych grach, zabawach ruchowych na placu zabaw. W ramach akcji „Przedszkolak ma moc” brały udział w zawodach przeciągania liny, wyścigach, rzucaniu do celu i przechodzeniu przez tunel.  Następnie świętowały przy muzyce, bawiły się z chustą animacyjną, grały w siatkówkę. Nie zabrakło ulubionych przekąsek. Na koniec przedszkolaki zamieniły się w postacie z ulubionych bajek zakładając maski i odgrywając dowolne scenki. Wszystkie przedszkolaki wspaniale się bawiły.