Wycieczka przedszkolaków do Wioski Indiańskiej

Czerwiec to doskonały czas na podróże, radosne zabawy i niezapomniane przygody. Nasze przedszkolaki  również przeżyły taką przygodę w Wiosce Indiańskiej  ” Hokka Hey”. Miejsce to położone  jest w malowniczej wiosce Kunowa. Celem wycieczki było poznanie regionu oraz życia i kultury Indian, uwrażliwianie na piękno przyrody, kształtowanie umiejętności współdziałania  podczas wspólnych zabaw.Podczas pobytu w Kunowej dzieci miały okazję zwiedzać mini ZOO, brały udział w warsztatach  oraz ciekawych konkurencjach sprawnościowych.  Właściciel wioski  –  w stroju Wielkiego Wodza, w bardzo ciekawy sposób opowiedział o wszystkich zwierzętach, a później zabrał  nas w świat tamtejszych zabaw. W  programie wycieczki znalazła się również jazda na  koniu w towarzystwie instruktorów oraz zabawa na dmuchanych zjeżdżalniach. Po aktywności dzieci mogły odpocząć i posilić się upieczonymi na ognisku kiełbaskami i wypić ciepła herbatę. Ten dzień z pewnością  długo pozostanie w pamięci dzieci, które radosne i pełne wrażeń  wróciły do domów.