Akcja Cała Polska Czyta Dzieciom

Bardzo istotną rolę w wychowaniu i rozwoju dziecka odgrywa kontakt z książką, wpływając na rozwój intelektualny i emocjonalny młodego słuchacza.Rozumiejąc to i doceniając, nasze przedszkole,  w ramach społecznej kampanii „Cała Polska Czyta Dzieciom”, zorganizowało cykl spotkań  z książką. Bajki dla dzieci czytali: Dyrektor GOK – pani Dorota Świstak, Skarbnik Gminy Iwonicz-Zdrój – pan Janusz Turek, Sekretarz Gminy Iwonicz-Zdrój – pani Anna Malik-Borowska oraz ks. Bogdana Nitkę – proboszcza parafii w Iwoniczu-Zdroju. Dzieci z dużym zainteresowaniem wysłuchały zaprezentowanych bajek. Także nauczycielki we wszystkich grupach codziennie czytają dzieciom bajki, baśnie i legendy.