Aktywny czwartek

Po raz kolejny przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach   „aktywnego czwartku”.

Średniaki przeprowadzały doświadczenia „cztery żywioły”.  Bawiły się z wodą: sprawdzały co tonie – co pływa, oczyszczały wodę i obserwowały proces skraplania. Wykonały też „wulkan” , obserwowały zjawisko gaszenia świecy bez dostępu powietrza a także bawiły się wprawiając w ruch wiatraczki i puszczając bańki mydlane.

Zajęcia w grupie starszaków, w ramach zajęć „Aktywny czwartek”, związane były z pracą fryzjera. Dzieci odwiedziły salon fryzjerski, poznały pracę fryzjera, potrzebne sprzęty, eksperymentowały z pianką do golenia oraz wykonały własnoręcznie fryzury papierowym ludzikom.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *