Aktywny czwartek

W nowym roku szkolnym w naszym przedszkolu kontynuowane będą „Aktywne czwartki” cieszące się bardzo dużym zainteresowaniem dzieci.

Jak w roku ubiegłym w pierwszy czwartek miesiąca  będziemy się przenosić w świat nowinek, ciekawostek, fascynujących eksperymentów i doświadczeń fizyczno-chemicznych, zorganizujemy także zajęcia kulinarne. Zadbamy o to, by pobudzić wyobraźnię i kreatywność dzieci.

W dniu 5 września, ramach akcji „Aktywne czwartki”, dzieci z grupy starszaków wykonały lody a dzieci z grupy średniaków przeprowadzały doświadczenia z wodą.

Samodzielnie wykonane lody smakują najlepiej a fascynujące doświadczenia z wodą okazały się zaskakujące dla wszystkich dzieci.

Dzień ten sprawił wiele radości dzieciom i dostarczył wyjątkowych doznań oraz doświadczeń.