Bal karnawałowy z Babcią i Dziadkiem

Wreszcie nadszedł dzień, na który przedszkolaki czekały z utęsknieniem, to dzień w którym wszystkie babcie i dziadkowie odwiedzą swoje wnuki. W piękną słoneczną niedzielę w sali bankietowej hotelu „Glorietta” w Iwonicz-Zdroju, 02 lutego licznie przybyli goście: babcie i dziadkowie oraz rodzice przedszkolaków. Uroczystość z okazji święta najukochańszych babć i dziadków była połączona z zabawą karnawałową. Przedszkolaki  przedstawiły wspaniały program artystyczny. Nie zabrakło piosenek i wierszy jak również tańców w wykonaniu dzieci ze wszystkich grup. Dostojni goście otrzymali życzenia i laurki oraz słodkie ciasteczko ufundowane przez Radę Rodziców. Część integracyjną spotkania prowadził wodzirej zapraszając do tańca wszystkich obecnych: był więc taniec z babcią, konkurs z dziadkiem, pląsy z rodzicami i wiele innych atrakcji. Słodki kącik przygotowały mamy naszych przedszkolaków. To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne i potrzebne są takie spotkania i chwile spędzone w rodzinnym gronie. Dziękujemy wszystkim sponsorom i darczyńcom za ofiarność i otwarte serce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *