Bal karnawałowy z Babcią i Dziadkiem

„ Są takie dwa dni jedyne dni w roku – to Święto Babci i Dziadka – łza się kręci w oku.”

Chociaż mroźno i biało na dworze, to w serduszkach przedszkolaków z Iwonicza-Zdroju gorąco. Powodem takiej atmosfery był obchodzony Dzień Babci i Dziadka. Dlatego mimo niskiej temperatury był to jednak najcieplejszy dzień w roku, który sprawił wszystkim ogromną radość. Tak też było w sali bankietowej hotelu „Glorietta” w Iwonicz-Zdroju, gdzie w niedzielne popołudnie 20 stycznia licznie przybyli goście: babcie i dziadkowie oraz rodzice przedszkolaków. Uroczystość z okazji święta najukochańszych babć i dziadków była połączona z zabawą karnawałową. Każda grupa przedszkolaków przedstawiła swój program artystyczny a starszaki wystawiły „jasełka”. Dostojni goście otrzymali życzenia i laurki oraz słodką „szarlotkę” ufundowaną przez Radę Rodziców. Część integracyjną spotkania prowadził wodzirej zapraszając do tańca wszystkich obecnych: był więc taniec z babcią, konkurs z dziadkiem, pląsy z rodzicami i wiele innych atrakcji. Słodki kącik przygotowały mamy naszych przedszkolaków. Nagrody do konkursów ufundował Burmistrz Gminy Iwonicz-Zdrój. To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne i potrzebne są takie spotkania i chwile spędzone w rodzinnym gronie. Dziękujemy wszystkim sponsorom i darczyńcom za ofiarność i otwarte serce.

 Oto lista sponsorów Zabawy Karnawałowej (styczeń 2019)

 • Hotel Restauracja „Glorietta” w Iwoniczu-Zdroju,
 • Burmistrz Gminy Iwonicz-Zdrój,
 • U. „SANVIT”w Iwoniczu-Zdroju,
 • U. „GÓRNIK” w Iwoniczu-Zdroju,
 • ” KRUS” w Iwoniczu – Zdroju,
 • Księgarnia NOVA w Iwoniczu-Zdroju,
 • Sklep „MayLily” w Iwoniczu-Zdroju,
 • Salon fryzjersko-kosmetyczny „AVANGARDA” w Klimkówce,
 • Salon fryzjerski „TWÓJ STYL” w Iwoniczu-Zdroju,
 • Salon kosmetyczny „ANABEL” w Iwoniczu-Zdroju,
 • Hurtownia „INEX” w Krośnie,
 • Hurtownia „EGZOTIKA” w Krośnie,

Fanty na loterię podarowali nam:

 • Marzena Pernal,
 • Ewelina Wojtowicz,
 • Katarzyna Mitas,
 • Małgorzata Sokół
 • Magdalena Penar (mama Stasia i Helenki)
 • Agnieszka Rygiel (mama Niny)
 • Jolanta Chavdarov
 • Kinga Półchłopek
 • Iwona Barud
 • Patrycja Padło
 • Kinga Grzegorczyk
 • Urszula Ruszała
 • Renata Wojciechowska
 • Joanna Grysztar-Bajorek
 • Magdalena Czapor
 • Patrycja Rygiel (mama Iwonki)
 • Patrycja Rygiel (mama Laury)
 • Agnieszka Mikosz
 • Dorota Bogusz
 • Anna Stasik
 • Anna Zuzak
 • Łukasz Kubicki

Ciasto do Słodkiego kącika upiekły mamy:

 • Marzena Pernal – 3 ciasta
 • Dorota Bogusz,
 • Magdalena Niemczyk,
 • Agnieszka Mikosz,
 • Paulina Rygiel (mama Oliwii),
 • Anna Zuzak,
 • Magdalena Czapor,
 • Anita Garbowska,
 • Beata Pelczar (mama Niny i Mai)
 • Patrycja Rygiel (mama Iwonki)
 • Patrycja Rygiel ( mama Laury)
 •   Iwona Barud
 • Izabela Penar
 • Marta Uliasz
 • Renata Wojciechowska
 • Kinga Półchłopek
 • Urszula Ruszała

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *