„Bal Wszystkich Świętych”

W naszym przedszkolu „Bal Wszystkich Świętych” zorganizowany został po raz drugi i z pewnością  na stałe zapisze się w kalendarium uroczystości.

Przygotowania do tego wielkiego wydarzenia trwały od kilku dni. Zadaniem dzieci było wybranie ulubionego świętego i przebranie się za niego. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu dzieci i rodziców sala wypełniła się obecnością wielu świętych.

Podczas balu podziwiać mogliśmy między innymi: św. Szymona, św. Józefa, św. Piotra, św. Mikołaja, św.Teresę, św. Krzysztofa, św. Siostrę Faustynę, św. Jadwigę Królowę, Maryję oraz zastęp Aniołów. W całym przedszkolu zapanowała radosna atmosfera.

Dzieci  tańczyły w parach, kołach i korowodach. Z zaangażowaniem brały udział w konkursach : „Wyścig po klucz do raju”, „zbieranie jabłek św. Doroty” „łowienie ryb ze św. Piotrem” „szukanie soli św. Kingi”. Wszystkie dzieci wspaniale się bawiły.