„Bal Wszystkich Świętych”

W naszym przedszkolu „Bal Wszystkich Świętych” zorganizowany został po raz drugi i z pewnością  na stałe zapisze się w kalendarium uroczystości.

Przygotowania do tego wielkiego wydarzenia trwały od kilku dni. Zadaniem dzieci było wybranie ulubionego świętego i przebranie się za niego. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu dzieci i rodziców sala wypełniła się obecnością wielu świętych.

Podczas balu podziwiać mogliśmy między innymi: św. Szymona, św. Józefa, św. Piotra, św. Mikołaja, św.Teresę, św. Krzysztofa, św. Siostrę Faustynę, św. Jadwigę Królowę, Maryję oraz zastęp Aniołów. W całym przedszkolu zapanowała radosna atmosfera.

Dzieci  tańczyły w parach, kołach i korowodach. Z zaangażowaniem brały udział w konkursach : „Wyścig po klucz do raju”, „zbieranie jabłek św. Doroty” „łowienie ryb ze św. Piotrem” „szukanie soli św. Kingi”. Wszystkie dzieci wspaniale się bawiły.
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *