Bal Wszystkich Świętych

W piątek 30.10.2020r.  naszym przedszkolu zorganizowany został „Bal Wszystkich Świętych”. W tym roku wszystkie dzieci bawiły się w swoich salach.

Przygotowania do tego wielkiego wydarzenia trwały od kilku dni. Zadaniem dzieci było wybranie ulubionego świętego i przebranie się za niego. Dzięki zaangażowaniu dzieci i rodziców sale wypełniły się obecnością wielu „świętych”. W całym przedszkolu zapanowała radosna atmosfera.  Bale rozpoczęły się od „Pochodu Świętych” i zaprezentowania swojego stroju. Następnie  dzieci  tańczyły w parach, kołach i korowodach przy utworach z repertuaru Arki Noego oraz przebojach dziecięcych. Z zaangażowaniem brały udział w konkursach: chodzenie po wodzie, łowienie ryb, zbieranie jabłek, taniec z balonem, rzut do celu. Wszystkie dzieci bawiły się wspaniale. Zabawa zakończyła się słodkim poczęstunkiem.