Dzień Dziecka

W dniu 1.06.2021 w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Dziecka.Przedszkolaki świętowały aktywnie na przedszkolnym placu zabaw biorąc udział w wielu zabawach i konkurencjach sportowych m.in. przeciąganiu liny, zawodach w badmintona, puszczały bańki mydlane.W tym dniu nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu  „Zdrowo i sportowo”, a zwycięskie drużyny otrzymały nagrody ufundowane przez  Burmistrza naszej gminy, który wraz z zastępcą osobiście je wręczyli. Po uroczystym wręczeniu prezentów dzieci wspólnie bawiły przy muzyce, był też czas na odpoczynek przy poczęstunku. Radości i zabawie nie było końca! Z okazji ich święta życzymy wszystkim przedszkolakom samych pogodnych dni, aby na ich twarzach zawsze gościł uśmiech!