Dzień Kobiet

8 marca to wyjątkowy dzień w roku, w którym swoje święto obchodzą małe i duże kobietki. Maluszki  bawiły się przy muzyce, rozwiązywały zagadki. Dziewczynki  zamieniły się w księżniczki, zostały obdarowane przez chłopców kwiatami i słodyczami. W grupie starszaków i średniaków chłopcy ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowym. Radosna atmosfera panowała już od samego rana, ponieważ przedszkolna sala zmieniła się w salon SPA i urody. Było malowanie paznokci, masaż stóp, maseczki na twarz, przebieranki w stroje rodziców  oraz strefa odpoczynku przy relaksacyjnej muzyce. Chłopcy wszystkim Paniom pracującym w przedszkolu złożyli  życzenia i wręczyli samodzielnie wykonane upominki.   Uśmiechnięte buzie przedszkolaków, a zwłaszcza dziewczynek świadczyły o miło spędzonym czasie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *