Festyn rodzinny ,,Mama,Tata i Ja”

W dniu 19 czerwca odbył się Piknik Rodzinny „Mama, Tata i Ja”, którego celem przewodnim jest promowanie rodzinnego spędzania czasu wolnego.

Na festynie gościliśmy pana Witolda Kocaja – burmistrza Gminy Iwonicz-Zdrój, pana Jacka Rygla –zastępcę burmistrza Gminy Iwonicz-Zdrój oraz proboszcza parafii Iwonicz-Zdrój ks. Bogdana Nitkę. Zaproszeni goście otrzymali podziękowania w postaci dyplomów- laurek. Dzieci ze wszystkich grup zaprezentowały bardzo różnorodny i atrakcyjny program artystyczny. Oprócz wierszy i piosenek, każda z grup przedstawiła tańce. Na zakończenie dzieci ofiarowały rodzicom upominki. Po części artystycznej na dzieci czekały różne atrakcje:  malowanie twarzy, przejażdżka na kucyku, wata cukrowa. Każdy mógł skosztować kiełbasek z grilla a także domowych wypieków ze „Słodkiego kącika”. Podczas pikniku nie zabrakło również konkursów z nagrodami, zabaw i tańców przy muzyce. Dzieci bardzo aktywnie brały udział w konkursach. Każdy uczestnik pikniku znalazł coś ciekawego dla siebie i miło spędził czas z rodziną na świeżym powietrzu.

Serdecznie dziękujemy za pomoc przy organizacji imprezy oraz sponsorom:

– MPGK w Iwoniczu-Zdroju,

– OSP w Iwoniczu- Zdroju,

– GOK w Iwoniczu-Zdroju,

– Hotel Restauracja ,,Glorietta” w Iwoniczu-Zdroju,

– pan Maksymilian Adamczak,

– pan Josif Chavdarov,

Ciasto do Słodkiego kącika upiekły mamy:

– Małgorzata Sokół,

– Iwona Kubicka,

– Magdalena Niemczyk,

– Ewelina Wojtowicz,

– Anita Garbowska,

– Monika Krauz,

– Dorota Jantosz,

– Patrycja Rygiel ( mama Iwonki),

– Anna Stasik.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *