Konkurs plastyczny „Moja bajka”

W dniu 13 kwietnia w naszym przedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Moja bajka”.

Przedszkolaki z wytrwałością i pomysłowością pracowały nad swoimi dziełami konkursowymi, co zaowocowało aż sześcioma wyróżnieniami:

Wiktoria Rajchel, Laura Rygiel, Elena Chavdarov, Szymon Penar-Nowotarski, Hanna Padło, Zofia Niemczyk, Idalia Mitas, Aleksander Zajdel, Tymoteusz Bączek. Pani dyrektor dokonała wręczenia nagród laureatom oraz pozostałym przedszkolakom, które brały udział w konkursie. Nagrody stanowiły dyplomy i pamiątkowe książki. Miłym akcentem było otrzymanie gadżetów promujących Gminę Iwonicz-Zdrój, za które dziękujemy Panu Burmistrzowi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *