Magiczne Andrzejki w przedszkolu

Andrzejki to stary ludowy zwyczaj. W Wigilię Św. Andrzeja prześcigano się w pomysłach, by z najróżniejszych oznak wyczytać swoją przyszłość.  Tradycje wróżb przetrwały do dzisiaj. Obecnie Andrzejki są wspaniałą zabawą, dostarczającą wielu przeżyć i emocji. Nasze przedszkolaki również chciały zajrzeć w przyszłość, sprawdzić co je czeka. Zebrały się więc by  wspólnie się pobawić, poczarować, powróżyć. „Wróżki” zabrały dzieci do świata magii i czarów. Były wróżby z butów, łódek, balonów i serc a nawet czarowanie prawdziwą różdżką i życzenia na przyszłość. Czy wróżby się spełnią – przyszłość pokaże. Pewne jest to, że przyniosły dzieciom wiele radości, były okazją do wspólnej zabawy.