Modernizacja placu zabaw

smartcapture

W bieżącym roku planowana jest modernizacja placu zabaw dla dzieci.

Stare i zużyte urządzenia zostaną zdemontowane i zastąpione nowymi. Planowane jest także zakupienie nowej piaskownicy i dostosowanie nawierzchni ogrodu pod zamontowane urządzenia. Rodzice dzieci przedszkolnych pracowali przy demontażu starych urządzeń zabawowych. W pracach brali udział: pan Radosław Durał, pan Piotr Pawłowski, pan Radosław Czapor, pan Marcin Wojtowicz, pan Josif Chavdarov. Bardzo serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc.

Dziękujemy również MPGK w Iwoniczu- Zdroju za wyrównanie terenu na placu zabaw oraz prace gospodarcze wokół obejścia przedszkola.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *