PIKNIK RODZINNY „MAMA, TATA I JA”

W dniu 7 czerwca odbył się Piknik Rodzinny „Mama, Tata i Ja”, którego celem przewodnim jest promowanie rodzinnego spędzania czasu wolnego. Na festynie gościliśmy pana Witolda Kocaja – burmistrza Gminy Iwonicz-Zdrój, pana Jacka Rygla –zastępcę burmistrza Gminy Iwonicz-Zdrój, pana Janusza Turka- sekretarza Gminy Iwonicz-Zdrój, panią Dorotę Świstak – dyrektor GOK w Iwoniczu-Zdroju, proboszcza parafii Iwonicz-Zdrój ks. Bogdana Nitkę oraz ks. Pawła Chylińskiego. Zaproszeni goście otrzymali podziękowania w postaci dyplomów „Przyjaciel Przedszkola” oraz kwiatów.

Dzieci ze wszystkich grup zaprezentowały bardzo różnorodny i atrakcyjny program artystyczny. Oprócz wierszy i piosenek, każda z grup przedstawiła tańce. Na zakończenie dzieci ofiarowały rodzicom laurki. Oprócz atrakcji scenicznych zapewniono wszystkim różne atrakcje:  malowanie twarzy, przejażdżka na kucyku, popkorn, wata cukrowa, zwiedzanie samochodu strażackiego.

Każdy mógł skosztować kiełbasek z grilla, a także domowych wypieków w „Słodkim kąciku, które zostały przygotowane przez utalentowane cukierniczo mamy. Podczas pikniku nie zabrakło również konkursów z nagrodami, zabaw i tańców przy muzyce. Dzieci bardzo aktywnie brały udział w konkursach. Każdy uczestnik pikniku znalazł coś ciekawego dla siebie i miło spędził czas z rodziną na świeżym powietrzu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy ofiarowali nam swój czas, pomysły, aby uświetnić wspólne przedsięwzięcie. Niech wyrazy wdzięczności przyjmą wszyscy przyjaciele naszej placówki. Dziękujemy strażakom z OSP w Iwoniczu – Zdroju,   za pomoc przy organizacji imprezy oraz sponsorom.