Podziękowanie od Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej

 

 Przedszkole Gminne im. Jana Pawła II w Iwoniczu-Zdroju wzięło u Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym „Piękna Nasza Polska Cała”, który był odpowiedzią na wyjątkowe święto Polaków – 100 rocznicę odzyskania niepodległości- za co otrzymało list gratulacyjny od Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy wraz z polską flagą. 

W ramach realizacji projektu dzieci uczestniczyły w wielu działaniach mających na celu kształtowanie postaw patriotycznych, uwrażliwianie na piękno, folklor i tradycje Polski oraz kształtowanie tożsamości narodowej.

Bardzo się cieszymy, że w Księdze Niepodległości znalazły się również pisane ręką naszych dzieci życzenia i gratulacje dla Rzeczpospolitej oraz że nasze zaangażowanie  w rozbudzaniu w wychowankach świadomości kim są i skąd pochodzą zostało docenione przez Pana Prezydenta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *