Przedszkolak ma moc

W ramach akcji „Przedszkolak ma moc” średniaki uczestniczyły w turnieju piłki nożnej. Dzieci zostały podzielone na cztery  drużyny i oznaczone kolorami koszulek. Każda z drużyn rozegrała dwa mecze. Turniej pozwolił przedszkolakom poczuć ducha rywalizacji i sprawdzić swoje umiejętności. Wszyscy piłkarze spisali się na medal, dlatego każdy został nim udekorowany. Drużyna fioletowa i czarna zajęły I miejsce a drużyny zielona i biała miejsce II. Królem strzelców został Franiu strzelając 11 bramek , ale również inne dzieci  w tym także dziewczyny, okazały się świetnymi zawodnikami.  Gratulujemy!

Dzieci z grupy starszaków w tym dniu wzięły udział w zajęciach pod hasłem „Sprytny przedszkolak”. Starszaki wykonały rozgrzewkę z misiem, rzucały do celu, przenoszeniu hula-hop bez użycia rąk, brały udział wyścigach po pluszowego misia oraz wyspowym wyścigu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *