Sprintem do maratonu

Dzieci z grupy starszaków przyłączyły się do akcji organizowanej przez czasopismo „Bliżej Przedszkola” pt. „Sprintem do maratonu”. Jest to akcja, która ma na celu propagowanie sportu wśród najmłodszych. Nasze zmagania rozpoczęliśmy oczywiście od rozgrzewki, podczas której dzieci wymyślały ćwiczenia i mogły wykazać swoją kreatywność. Gdy dzieci rozgrzały swoje mięśnie. Biegi odbyły się w dwóch kategoriach dziewczynki i chłopcy. Przedszkolaki ochoczo przystąpiły do biegu, każde dziecko chciało pobiec jak najlepiej i jak się okazało poziom konkurencji był bardzo wysoki. Dzieci zakończyły zawody w radosnych nastrojach, z chęcią udziału w następnych zawodach. Po skończonym biegu, nastąpił czas na wręczenie dyplomów dla uczestników biegu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *