Wigilia

22 grudnia odbyła się w naszym przedszkolu Wigilia – jeden z najpiękniejszych dni w roku. Święta Bożego Narodzenia są magicznym czasem, spędzonym w gronie najbliższych, dlatego cieszymy się, że mogliśmy spędzić go razem z dziećmi i wszystkimi pracownikami przedszkola. Dzieci wspólnie z Paniami kolędowały, składały sobie życzenia. Były to wyjątkowo podniosłe chwile, dzięki którym dzieci utrwalają sobie świąteczne zwyczaje i tradycje. Od samego rana dzieci z niecierpliwością czekały na to wydarzenie. Po złożeniu życzeń przez Panią dyrektor dzieci wraz z pracownikami przedszkola zasiadły do wspólnej, wigilii.  Na jej zakończenie każda z grup otrzymała prezenty. Przedszkolaki otrzymały prezenty od Rady Rodziców – piękne bombki z imieniem dziecka, które ozdobią domową choinkę, a wszystkie panie pyszne konfitury z róży. Dziękujemy.