Wycieczka do Kunowej

W czwartek 17.05.2018 r. dzieci z Przedszkola w Iwoniczu-Zdroju odbyły wspaniałą i pełną przygód wycieczkę do „Wioski Indiańskiej” położonej w miejscowości Kunowa. Wyjazd udał nam się znakomicie mimo niepewnej pogody. Wszystkim uczestnikom wycieczki dopisywały bardzo dobre humory. Na miejscu czekało na nas wiele atrakcji: oglądanie oryginalnych namiotów Indian z regionu Wielkich Równin – Tipi, nauka tańców indiańskich, malowanie twarzy, krótka opowieść indiańska, przejażdżki na koniku, wyrabianie opasek na głowę. Dzieci zobaczyły zwierzęta w MINI ZOO, a w nim: kangura Bennetta, lamę, kozę karłowatą, miniaturowego jelonka  i egzotyczne ptaki. Po zakończonej zabawie uczestnicy wycieczki zjedli kiełbasę upieczoną na ognisku. Kunowa pożegnała nas kroplami deszczu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *