Wycieczka do Kunowej

W czwartek 17.05.2018 r. dzieci z Przedszkola w Iwoniczu-Zdroju odbyły wspaniałą i pełną przygód wycieczkę do „Wioski Indiańskiej” położonej w miejscowości Kunowa. Wyjazd udał nam się znakomicie mimo niepewnej pogody. Wszystkim uczestnikom wycieczki dopisywały bardzo dobre humory. Na miejscu czekało na nas wiele atrakcji: oglądanie oryginalnych namiotów Indian z regionu Wielkich Równin – Tipi, nauka tańców indiańskich, malowanie twarzy, krótka opowieść indiańska, przejażdżki na koniku, wyrabianie opasek na głowę. Dzieci zobaczyły zwierzęta w MINI ZOO, a w nim: kangura Bennetta, lamę, kozę karłowatą, miniaturowego jelonka  i egzotyczne ptaki. Po zakończonej zabawie uczestnicy wycieczki zjedli kiełbasę upieczoną na ognisku. Kunowa pożegnała nas kroplami deszczu.