Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Ludzie to anioły z jednym skrzydłem, dlatego aby się wznieść, musimy trzymać się razem”.

       Maria Konopnicka

Drodzy Rodzice,

Tak oto, choć wśród licznych utrudnień i wielu zupełnie nowych dla nas wyzwań i doświadczeń, szybkim krokiem zbliżamy się do wakacji. Pragnęłabym móc tradycyjnie, jak każdego roku na uroczystym zakończeniu, życzyć wszystkim Dzieciom i ich Rodzicom zdrowych, radosnych i słonecznych wakacji.Chciałabym po raz ostatni zobaczyć jak nasze starszaki tańczą poloneza w przedszkolnych murach. Ostatnie miesiące były dla nas wszystkich wyzwaniem, na które nikt nie był przygotowany. Znaleźliśmy się w niezwykłej sytuacji, która budziła w nas wiele obaw. Wszyscy byliśmy częścią wyjątkowego wydarzenia i tworzyliśmy historię, o której będą mówić kolejne pokolenia. Rodzice zapewniali dzieciom poczucie bezpieczeństwa i bliskości. Najważniejsza stała się troska o zdrowie.  Aby móc realizować kształcenie na odległość, nieoceniona była Państwa pomoc i zaangażowanie. Przedszkolaki bez wsparcia swoich bliskich nie byliby w stanie realizować zadań, które przygotowaliśmy. Drodzy Rodzice, dziękujemy za to, że podejmowali Państwo trud współpracy z przedszkolem dla dobra Waszych dzieci w klimacie przyjaźni                      i otwartości.

Wierzymy, że wszyscy spotkamy się 1 września w przedszkolu, zdrowi, opaleni, wypoczęci i pełni zapału do pracy i wspólnej zabawy w kolejnym roku szkolnym.

Kochani absolwenci,

Wisława Szymborska laureatka literackiej Nagody Nobla zauważyła, że: …”nic dwa razy się nie zdarza .” To prawda. Dziś skończyliście przygodę, która więcej się nie powtórzy. Nie martwcie się jednak. Coś musi się skończyć by zaczęło się coś nowego.

Drogie Dzieci! Odpoczywajcie i korzystajcie z uroków lata, ale przede wszystkim pamiętajcie o swoim bezpieczeństwie.

Serdeczne podziękowania kieruję dla Rady Rodziców, za wsparcie i pomoc w wielu przedsięwzięciach realizowanych dla dzieci. Dziękuję nauczycielom i pracownikom przedszkola za kreatywną i odpowiedzialną pracę.

Dziękuję również Panu burmistrzowi gminy za wsparcie finansowe w realizacji zadań dydaktycznych i wychowawczych.

Dyrektor Przedszkola

Krystyna Włodarczyk

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *