Zakończenie roku szkolnego

W czwartek 24.06.2021 w naszym przedszkolu odbyło się  zakończenie roku szkolnego. Był to wyjątkowy dzień, szczególnie dla starszaków, którzy żegnają się z naszym przedszkolem i  od września rozpoczynają naukę w szkole. Uroczyste zakończenie odbyło się na przedszkolnym placu zabaw w obecności rodziców. Dzieci przedstawiły przygotowany program artystyczny, który zakończyły tańcząc poloneza. Dzieci z rąk pani Dyrektor otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola, nagrody książkowe oraz upominki przygotowane przez rodziców. Tego dnia również z okazji zakończenia roku szkolnego wszystkie dzieci z naszego przedszkola otrzymały kolorowe piłki. Życzymy wszystkim dzieciom radosnych i bezpiecznych wakacji i mamy nadzieję,że nasze starszaki będą zawsze miło i z sentymentem wspominać nasze przedszkole.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *