Zdrojowy przedszkolak z paszportem.

Dzieci z Przedszkola Gminnego im. Jana Pawła II otrzymały z rąk Burmistrza oraz Wiceburmistrza Gminy Iwonicz -Zdrój – Podkarpackie Paszporty Rodzinne.

Podarowane dokumenty są nagrodą dla przedszkolaków, które wzięły udział w Projekcie edukacyjnym pt „Podkarpacka Kultura dla przedszkolaków” organizowanym przez Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin. Przedszkolaki w ramach projektu we wrześniu uczestniczyły wraz z rodzicami w Przeglądzie Artystycznym w Rzeszowie połączonym z warsztatami edukacyjnymi. Podkarpacki Paszport Rodzinny upoważnia do wejścia z rabatem do 30 miejsc na Podkarpaciu, gdzie można zobaczyć cuda przyrody i kultury, przeżyć niezwykłe przygody, a także po prostu odpocząć. Wszędzie gdzie dzieciaki wraz z rodzicami trafią z paszportem otrzymają pieczątkę potwierdzającą pobyt, a po zebraniu ich wszystkich można paszport wymienić na nagrody.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *