1,5% podatku dla Przedszkola

Szanowni Państwo!

W imieniu Dzieci, Rodziców, Nauczycieli oraz Dyrekcji przedszkola zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą przekazania 1,5% podatku na rzecz naszego przedszkola.

Dzięki życzliwości ze strony Państwa, ludzi dobrej woli, możliwe jest pozyskanie środków finansowych na poprawę funkcjonowania naszej małej placówki oświatowej.

Półtora procenta – to niewiele. Jednak pomnożony przez wielu podatników daje dość poważne kwoty wspomagające pracę przedszkola.

Chcąc przekazać 1,5% podatku na rzecz Przedszkola Gminnego im. Jana Pawła II w Iwoniczu-Zdroju należy w formularzu zeznania podatkowego wpisać:

Numer KRS:                   0000270261

Wnioskowana kwota:      wartość możliwego odpisu

Cel szczegółowy:            PG IWONICZ ZDRÓJ 7186

Pieniądze – 1,5% podatku należnego – na konto NASZEGO PRZEDSZKOLA  przekaże Urząd Skarbowy w terminie do 3 miesięcy.

Mamy nadzieję, że nasza prośba o przekazanie 1,5% podatku na rzecz dzieci z naszego przedszkola spotka się ze zrozumieniem z Państwa strony.