Dzień Kobiet

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych.

Chłopcy złożyli dziewczynkom życzenia i wręczyli upominki oraz piękne laurki. Chłopcy także otrzymali małe upominki w związku ze zbliżającym się dniem mężczyzny. Chłopcy ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym.

Chłopcy z grupy maluszków wykonali  koncert rockowy na gitarach. Dzieci z wszystkich grup brały udział w wielu zabawach takich jak: zabawa dydaktyczna „Kopciuszek”, tańce, zabawy z chustą animacyjną i z balonami. Wykonały także własnoręcznie bransoletki.

Rada rodziców ufundowała upominki dla dzieci: komplety biżuterii dziecięcej, portfele, breloczki. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków, a zwłaszcza dziewczynek świadczyły o miło spędzonym czasie.

Święto Kobiet, to doskonały sposób kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych oraz bycia życzliwym wobec siebie przez cały rok. Wszystkie kobietki, te małe i duże dziękują chłopcom za piękne życzenia.