Dzień Pluszowego Misia

Święto Pluszowego Misia to okazja , aby powrócić do wspomnień z dzieciństwa i opowiedzieć o swoim ulubionym pluszaku.   Dzieci opowiadały dlaczego lubią swoje przytulanki i jak się z nimi bawią. Przedszkolaki poznały również historię Święta Misia. Razem z Kubusiem Puchatkiem, który tego dnia odwiedził nasze przedszkole, wspólnie wszystkie przedszkolaki bawiły się przy piosenkach , uczestniczyły w zabawach ruchowych i zgadywankach. Starsze dzieci wykonały prace plastyczne i zjadały ciasteczka zamaczane w miodzie. Młodsze dzieci ozdabiały ciasteczka polewą czekoladową i kolorową posypką. Każde dziecko tego dnia wychodziło z przedszkola z szerokim uśmiechem i małą niespodzianką. Ten dzień był w przedszkolu pełen uśmiech i wspólnej zabawy.