Dzień Przedszkolaka z Panem Policjantem

” Od malucha aż do starszaka wszyscy świętują dziś” Dzień Przedszkolaka”Ogólnopolski Dzień przedszkolaka to znakomita okazja do zabawy dla wszystkich przedszkolaków.W tym dniu w każdej sali rozbrzmiewała muzyka i wesoły gwar dzieci. Tego dnia przedszkole odwiedzili policjanci z Komendy w Iwoniczu – Zdroju. Mundurowi wyjaśnili jak być bezpiecznym przedszkolakiem. Dzieci mogły dowiedzieć się , w jaki sposób bezpiecznie korzystać z jezdni oraz przejść dla pieszych. W dalszej części spotkania panowie policjanci pokazali i omówili policyjne ” narzędzia ” , które zawsze budzą duże zainteresowanie wśród dzieci. W ramach spotkania dzieci mogły zobaczyć policyjny radiowóz a nawet zasiąść za jego kierownicą. Wizyta panów policjantów przyniosła wiele radości – Dziękujemy.