„Kartka i pierniczek dla seniora”

Święta bywają samotne ale nie muszą takie być.  Aby wyczarować trochę uśmiechu i ciepełka w serduszku tam gdzie potrzeba tego najbardziej wystarczy podarować coś od serca.  W tym roku w naszym przedszkolu po raz pierwszy  została zorganizowana akcja ” Kartka i pierniczek dla seniora”.  Dzieci  z grup starszych bardzo chętnie i z wielkim zapałem  dekorowały pierniczki i  wykonywały kartki świąteczne dla seniorów  przebywających w Domu Pomocy Społecznej.  Pomysłodawcą i koordynatorem akcji jest pani Magdalena Gruchlik, która w czwartek 21 grudnia dostarczyła do Domu Pomocy Społecznej prowadzonego przez Zakon Bonifratrów w Iwoniczu – Zdroju pudełko wypełnione kartkami świątecznymi i pierniczkami przygotowanymi przez naszych przedszkolaków. Dziękuje panu Dyrektorowi i pracownikom Domu Pomocy Społecznej za ciepłe i miłe słowa, życzliwość a także za słodki upominek dla przedszkolaków. Mamy nadzieję, że nasz drobny gest wyczaruje uśmiech na twarzach  i ciepło w sercu obdarowanych.