Przedszkolna Wigilia

Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, na który czekamy i przeżywamy go uroczyście w naszym przedszkolu. W dzień przedszkolnej Wigilii w całym przedszkolu panowała radosna, ożywiona atmosfera. Świąteczne dekoracje oraz dzieci w galowych strojach wprowadziły nastrój oczekiwania na wyjątkowe niecodzienne wydarzenie.  O wyznaczonej godzinie w sali zebrały się wszystkie dzieci, personel przedszkola oraz Pani Dyrektor, która złożyła dzieciom i  pracownikom najlepsze bożonarodzeniowe życzenia. Miło nam było gościć przy wigilijnym stole zastępcę burmistrza Gminy Iwonicz – Zdrój Pana Jacka Rygla, który również złożył wszystkim świąteczne życzenia. Wszyscy podzielili się opłatkiem, a następnie wspólnie zjedli tradycyjne wigilijne potrawy. Dziękujemy Radzie Rodziców za prezenty dla dzieci i pracowników .Podziękowania należą się również  Pani Annie Rajchel za mikołajkowy prezent dla dzieci w postaci interaktywnego globusa.