Ruch, lody i piękne krajobrazy – wyjątkowy dzień naszych przedszkolaków

W piątek w ramach pieszej wycieczki po malowniczym Iwoniczu-Zdroju nasze przedszkolaki spędziły dzień pełen radości, aktywności i niezapomnianych wrażeń. Podczas spaceru dzieci miały okazję podziwiać piękne krajobrazy uzdrowiska, cieszyć się świeżym powietrzem oraz poznawać walory zdrowotne miejscowości, słynącej z leczniczego klimatu i otaczającej ją przyrody.

Głównym celem wycieczki był plac zabaw „Statek Piracki”, gdzie dzieci z ogromnym entuzjazmem uczestniczyły w różnorodnych zabawach ruchowych. Wspinaczki, zjeżdżalnie, tory przeszkód i wspólne zabawy dostarczyły wszystkim mnóstwo uśmiechu oraz pozwoliły aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu.

Po pełnych energii zabawach na dzieci czekała słodka niespodzianka – pyszne lody ufundowane przez Radę Rodziców. Ten wyjątkowy poczęstunek sprawił przedszkolakom wiele radości i był doskonałym zwieńczeniem wycieczki. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za ten miły gest i wsparcie naszych przedszkolnych inicjatyw.

To był dzień pełen ruchu, dobrej zabawy i wspólnie spędzonych chwil, który na długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków. 🍦☀️🏴‍☠️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *