XV Kiermasz Świąteczny

W dniu 18 grudnia odbył się XV Kiermasz Świąteczny „W oczekiwaniu na Boże Narodzenie” w sali widowiskowo – kinowej „Wczasowicz” w Iwoniczu-Zdroju, organizowany przez Centrum Kultury i Czytelnictwa.

Wydarzenie zostało rozpoczęte przez Burmistrza Gminy w Iwoniczu-Zdroju Pana Witolda Kocaja, w obecności z-cy Burmistrza Pana Jacka Rygla oraz  Pana Rajmunda Boczara Przewodniczącego Rady Miasta. Ksiądz proboszcz pobłogosławił zgromadzonych gości oraz wykonane ozdoby. Pani Dorota Świstak przedstawiła wszystkich uczestników kiermaszu, którzy mogli powiedzieć kilka słów o swoich wytworach pracy. Dzieci z naszego przedszkola złożyły świąteczne życzenia. Wśród wielu uczestników, zostały zaprezentowne ozdoby wykonane w naszym przedszkolu m.in: szopki, choinki, bombki, zawieszki, lampiony świąteczne, anioły. Celem kiermaszu jest podtrzymywanie i przekazywanie tradycji bożonarodzeniowych.