XVI Kiermasz Wielkanocny

Odbył się XVI Kiermasz Wielkanocny w dniu 2 kwietnia 2023 roku w Sali Widowiskowej kina Wczasowicz w Iwoniczu-Zdroju.

Zebranych uczestników kiermaszu przywitał Burmistrz Gminy Iwonicz-Zdrój Pan Witold Kocaj, natomiast ksiądz proboszcz Bogdan Nitka pobłogosławił zgromadzonych. Wszystkich wystawców przedstawiła Dyrektor CKiCz Pani Dorota Świstak. Nasze przedszkole reprezentowały Nadia Uliasz oraz Laura Mikulec, które recytowały wiersze, a Pani Krystyna Włodarczyk – Dyrektor Przedszkola, złożyła wszystkim zgromadzonym życzenia z okazji nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy.

Podczas kiermaszu nagrodzeni zostali również laureaci Gminnego Konkursu „Najpiękniejsza Pisanka Wielkanocna” – z naszego przedszkola wyróżnienie otrzymała Maria Drapała.